no-img
دریافت محصولات وی آی پی

کتاب های صوتی گفتگو با میلیونرها ، میانبرهای باورنکردنی ثروتمند شدن - دریافت محصولات وی آی پی


دریافت محصولات وی آی پی
تبچی ویندوز مچ بند هوشمند Goral Y5 تخفیف ویژه بامیلو کتب دانشگاهی PDF
گزارش خرابی لینک ها
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

MP3
کتاب های صوتی گفتگو با میلیونرها ، میانبرهای باورنکردنی ثروتمند شدن
mp3
آبان ۱۴, ۱۳۹۷
1300 مگابایت
رمز فایل فشرده : VipFree.iR

کتاب های صوتی گفتگو با میلیونرها ، میانبرهای باورنکردنی ثروتمند شدن


مجموعه کتاب های صوتی گفتگو با میلیونرها بر پایه گفت‌گوهای برنامه رادیویی «مایک لیتمن» تنظیم شده است. مجری این برنامه با ۲۰ نفر از مدیران، کارآفرینان، نویسندگان و سخنرانان نامی و ثروتمند سئوالاتی در ارتباط با روش‌های رسیدن به موفقیت پرسیده و دسته عمده‌ای از سوالات لیتمن در ارتباط با روش‌های دست‌یابی به ثروت بود که تمام کتاب های صوتی گردآوری ، حاضر ترجمه و دوبله فارسی شده اند.

 

حجم دانلود کتاب های صوتی گفتگو با میلیونرها ، میانبرهای باورنکردنی ثروتمند شدن به زبان فارسی ۱۳۰۰ مگابایت معادل ۱٫۳ گیگابایت
بصورت فایل های صوتی به زبان فارسی
قیمت این پکیج ۴۰۰ هزار تومان می باشد که می توانید در نت جستجو کنید
کاربران وی آی پی فری می توانند این پکیج را بصورت رایگان دانلود کنند
این محصول احتمالا بصورت موقت در سایت ما قرار میگیرد
کتاب های صوتی گفتگو با میلیونرها ، میانبرهای باورنکردنی ثروتمند شدن

کتاب های صوتی گفتگو با میلیونرها ، میانبرهای باورنکردنی ثروتمند شدن

 

توضیحات

کتاب های صوتی گفتگو با میلیونرها ، میانبرهای باورنکردنی ثروتمند شدن

گفتگو با میلیونرها

مجموعه کتاب های صوتی گفتگو با میلیونرها ، میانبرهای باورنکردنی ثروتمند شدن بر مبنای گفت‌گوهای برنامه رادیویی «مایک لیتمن» تنظیم شده است. موضوع اصلی گفتمان با میلیونرها شیوه های رسیدن به موفقیت می باشد. مجری این برنامه با « ۲۰ تن » از مدیران، کارآفرینان، نویسندگان و سخنرانان نامدار و ثروتمند سئوالاتی درباره روش‌های رسیدن به کامیابی پرسیده و دسته عمده‌ای از سوالات لیتمن در ارتباط با روش‌های دست‌یابی به ثروت بود که در گردآور آماده ترجمه و دوبله شده است.

کتاب «گفتگو با میلیونرها» که با هزینه شخصی مایک لیتمن منتشر شد و ۹۰ روز بعد از انتشار در لیست پرفروش ترین کتاب های سایت آمازون قرار گرفت .

مایک لیتمن که لقب ناپلئون هیل قرن ۲۱ را دریافت کرده است  کارآفرین، مربیِ موفقیت، سخنران و نویسنده یکی از پر فروش­ ترین کتاب های سایت آمازون با بیش از ۱۲۰ هزار نسخه میباشد.

 

برخی از چهره های مورد مصاحبه گفتگو با میلیونرها

آنتونی رابینز Anthony Robbins نویسنده، سخنران، مربی و بازیگرآمریکایی است. تونی در ۲۹ فوریه ۱۹۶۰در شمال هالیوود در کالیفرنیا به گیتی آمد. شهرت عمده تونی رابینز در ایران به خاطر رشته کتاب‌هایش در باره کامیابی می‌باشد، کتابهای چون قدرت نامحدود در سنه ۱۹۸۷ و به سوی موفقیت در سنه ۱۹۹۴. تونی رابینز موفق‌ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین مؤلف و خطیب انگیزشی در عالم است. هر چند که خویش پافشاری دارد به جای خطیب انگیزشی، مربی منتهای تاثیر نامیده‌شود. او در مدت کوتاهی به بیشترین آرزوها و رویاهای جوانی خویش پوشاک عمل پوشانید و توانست درآمد سالیانه خود را از ۳۸ هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار افزایش دهد، و به یکتا از ثروتمندان دانشمند تبدیل شود.

وی وانگهی باره مشاوره بسیاری از چهره‌های سرشناس جهانی بوده و در مورد بازسازی شهر شفیلد که چهارمین شهر کبیر انگلستان است، طرف رایزنی بوده‌است. وی درصدد است الی با کمک به افراد، دانشمند را به جای بهتری برای زیستن تبدیل نماید. او می‌خواهد به کسان جامعه کمک کند تا تقدیر خود را به دست گیرند، روابط خویش را با سایرین درمان بخشند، به دنبال هدفهای ارزشمند حیات خویش بروند، بر ناکامی‌های عاطفی یا مالی غلبه کنند و به بهره خود، به جامعه و کشور خدمت نمایند. سالهاست که او بدون خودخواهی، توان و منابع خویش را در وابستگی نیازمندان پیمان داده‌است.

وی در سال ۱۹۹۱ اساسی غیرانتفاعی را بوجود آورد که قصد آن، کمک به کودکان عقب مانده، کسان بی‌خانمان، سالمندان و زندانیان است. رابینز از روش‌های گوناگونی برای بالا بردن سطح زندگی خویش و دیگران استفاده می‌نماید. او بر این اعتقاد است که فرایند تفکر و ارزیابی، چیزی جز پرسش و استجابت باطنی نمی‌باشد.

مجموعه گفتمان با میلیونرها بر مبنای گفت‌گوهای برنامه رادیویی «مایک لیتمن» تنظیم شده است. مجری این برنامه، از مدیران، کارآفرینان، نویسندگان و سخنرانان سرشناس و ثروتمند سوالاتی درباره روش‌های رسیدن به موفقیت پرسیده و دسته عمده‌ای از سوالات لیتمن درباره روش‌های دست‌یابی به ثروت بود که در گردآور آماده ترجمه و دوبله شده است.
این برنامه رادیویی «گفتگو با میلیونرها» که با هزینه شخصی مایک لیتمن منتشر شد و ۹۰ روز بعد از انتشار در لیست پرفروش ترین اثرهای سایت آمازون قرار گرفت .

راز ثروتمند شدن سریع، ربطی به پول درآوردن ندارد! این جمله در نگاه نخست شگفت به نظر می‌رسد. گویندۀ این جمله در پیوسته به شما نشان خواهد داد که چگونه این شغل شدنی است.

مایک لیتمن که فرنام ناپلئون هیل سده ۲۱ را اخذ کرده است، کارآفرین، مربیِ موفقیت، سخنران و مؤلف گرد از پر فروش­ ترین کتاب های سایت آمازون با بیش از ۱۲۰ هزار نسخه می‌باشد.

چهار قدم لازم برای به پیشه انداختن قدرتمندترین سر ایجاد ثروت تند که هرگز بیان نشده، اینهاست:
۱- روابط جدیدی برپایی کنید
باید با افراد جدید آشنا بشوید. پیشقدم بشوید. الی وقتی آشنایی استقرار نشود، هیچ چیز نمی‌تواند اتفاق بیفتد. پیشقدم شوید.

۲- در رابطه‌ها، فراتر از کران انتظار ظاهر شوید
می‌توانید این جمله را بگویید که «اگر هر کمکی از دست من برمی‌آید، خواهشمند است بگو!».
وقتی کمکی تقاضا می‌شود، آن را به‌طور کامل سپریدن بدهید. این پیشه باعث می‌شود با نثار قلب‌تان به دیگران، آنها هم قلب‌شان را نثارتان کنند.
انجامِ کاری بیشتر، خصیصۀ کلیدی ما فوق کران چشمداشت ظاهر شدن است.

۳- از قدرت تقاضا کردن برای ایجاد فرصت‌های بازدهی در زندگی‌تان کاربرد کنید
همان مثل کهنه است: طلب کنید و آنگاه به شما عطا خواهد شد.

۴- بی درنگ دست به عمل بزنید و به تاب این اصل دست پیدا کنید
عالم کاملا گشوده است. همین حالا دست به عمل بزنید. دست به عمل بزنید. این قدرتمندترین اصلی است که من برای رسیدن به رفاهی که می‌خواهید، در کوتاه‌ترین زمان شدنی بلد هستم. حتی پس از مصاحبه با شمار خیلی زیادی از میلیونرها، باز هم اصلی قوی‌تر از این به چشمم نخورده است.

چرا باید این این گردآور بی همتا را گوش دهید:

این گردآور دربرگیرنده تجربیات و طریق رسیدن به ثروت از زبان ۲۰ میلیونر مطرح دانشمند بوده که راه ثروتمند شدن را برای شما شفاف کرده و رسیدن به موفقیت‌های مالی را برای شما ساده و سریع می‌کند.
در کل مصاحبه ها، مایک لیتمن با سوالاتی در گستره چگونگی رسیدن به ثروت، برنامه رادیویی را پیش می برد و راهکارهای عملی از زبان هر کدام از میلیونرها رهنمود می‌شود.هدف واقعی این گردآور به کارگیری تجربیات و روش های رسیدن به ثروت از زبان کسانی است که این مسیر را بارها و بارها رفته اند. بعد استفاده از این گردآور به هر شخصی که می‌خواهد مسیر ثروتمند شدن را تندتر و کوتاهتر رود پیشنهاد می‌شود.

آنتونی رابینز : موفقیت از خود ردپا به جا می گذارد، پیدا کنید و ثروتمند شوید

آنتونی رابینز نویسنده، سخنران، مربی و بازیگر آمریکایی است. آنتونی رابینز در ۲۹ فوریه ۱۹۶۰در شمال هالیوود در کالیفرنیا به جهان آمد. شهرت عمده تونی رابینز در ایران به خاطر سلسله کتاب‌هایش در باره کامیابی می‌باشد، کتابهای چون قدرت نامحدود در سال ۱۹۸۷ و به سوی کامیابی در سال ۱۹۹۴.

آنتونی رابینز موفق‌ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین مؤلف و خطیب انگیزشی در جهان است. هر چند که خویش پافشاری دارد به جای سخنران انگیزشی، مربی نامیده شود. او در مدت کوتاه به بیشترین آرزوها و رویاهای جوانی خود پوشاک عمل پوشانید و توانست درآمد سالیانه خویش را از ۳۸ هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار افزایش دهد.

وی همچنین مورد مشاوره بسیاری از چهره‌های معروف جهانی بوده و در مورد بازسازی شهر شفیلد که چهارمین شهر بزرگ انگلستان است، به عنوان رایزن بوده است. او درصدد است الی با کمک به افراد، جهان را به جای بهتری برای زیستن تبدیل نماید.

او می‌خواهد به کسان جامعه کمک کند الی تقدیر خود را به دست گیرند، روابط خود را با سایرین شفا بخشند، به پیگیری هدفهای ارزشمند زندگی خود بروند، بر ناکامی‌های عاطفی یا مالی غلبه کنند و به سهم خود، به جامعه و کشور خدمت نمایند.

سالهاست که او بدون خودخواهی، توان و منابع خود را در گزین کردن نیازمندان قرار دیتا است. وی در سنه ۱۹۹۱ بنیادین غیرانتفاعی را بوجود آورد که هدف آن، کمک به کودکان عقب مانده، افراد بی‌خانمان، سالمندان و زندانیان است. رابینز از روش‌های گوناگونی برای بالا بردن سطح حیات خود و دیگران کاربرد می‌نماید. او بر این اعتقاد است که فرایند تفکر و ارزیابی، چیزی جز پرسش و پاسخ درونی نمی‌باشد.

رابرت آلن: رازهای خلق جریان ها انبوه درآمد

رابرت آلن مدرک MBA خود را درسال ۱۹۷۴ اخذ کرده و بعد از شروع به سرمایه گزاری های حقیر در املاک و مستغلات کرد و به تدریج ثروتش را به چند صدمیلیون دلار رساند. رابرت آلن به مدت ۲۰ سنه است که سمینارهای متعدی در مقوله سرمایه گذاری و کامیابی مالی برگزار می‌کند.

مارک ویکتور هانسن: رازهای ثروت بی پایان

مارک ویکتور هانسن ازموفق ترین و معتبرترین سخنرانان، مشاوران، و نویسندگان در مقوله موفقیت و بازاریابی است. هانسن جز۱۰ سخنران انگیزشی برتر دنیاست.هانسن دکترای مدیریت اجرایی دارد و از افتخارات ایشان اخذ جایزه هوراشیوآلگر می باشد. مارک ویکتور هانسن علاوه برکتاب ها وسمینارها ی متعدد، تعالیماتش در برنامه های تلویزیونی همانند اپرا ، تودی شو و شبکه سی ان ان و وانگهی در نشریات تایم ، یواس ای تودی، نیویورک تایمز ارایه می کند.

جان برلی: چگونه سرمایه گذاری کنیم و ثروتمند شویم

جان برلی نیز یکتا از مشهورترین و پرطرفدارترین مدرسین و نویسندگان در مقوله کسب ثروت از طریق سرمایه‌گذاری در املاک است. از معروف‌ترین کتاب‌های او می‌توان به «رازهای پول که ثروتمندان می‌دانند» و «تغییرات قدرتمند» اشاره کرد.

جک کنفیلد: اعتماد به نفس بی پسین و ثروتی که همراهش می آید را ایجاد کنید

جک کنفیلد احد از نامدار ترین نویسندگان و سخنرانان آمریکایی در گویه های موفقیت است. او یگانه از اساتید برجسته در فیلم راز است. کنفیلد در سال۲۰۰۴ شورای رهبری دگرگونی دسته را تاسیس کرد که بسیاری از بزرگان علم موفقیت جهان از دسته جان آساراف، مایکل بکویث، جان گری، استیون کاوی، دبی فورد، جیمزآرتورری وپال شیلی اعضای آن هستند. شرکت هایی بزرگ بین المللی گیتی نیز برای آموزشهایشان با ایشان همکاری می کنند.

والی ایموس: شور و اشتیاقتان را تبدیل به هوده کنید و ثروتمند شوید

والی ایموس متولد ۱۹۳۶ در آمریکا می باشد. او از کودکی به کله پزی علاقه داشت و فرمان پخت کلوچه ای را که از خاله اش یادگرفته بود درمان داد و امپراطوری بازرگانی خویش را با فروش کلوچه در سراسر آمریکا ایجاد کرد.

جیم ران: اصول کامیابی که هرگز ناموفق نمی مانند، یاد بگیرید و ثروتمند شوید

جیم ران پیشرو و قبل کسوت تمام سخنرانان انگیزشی عالم است ، ایشان به طور سر راست به سخنرانانی ازجمله آنتونی رابینز، جک کنفیلد، مارک ویکتورهانسن،برایان تریسی تعلیم داده است. جیم ران درسن ۲۵ سالگی که به زحمت هزینه خانواده اش را در می آورد با یک کارآفرین ثروتمند آشنا شد و نزد او مشغول به فعالیت شد و تحت تاثیر او آغاز به تکاپو کرد وتا۳۱ سالگی یک میلیونرشد.

باب برگ: شبکه ای از آشنایان برپایی کنید و ثروتمند شوید

باب برگ یکی از سخنرانان بزرگ انگیزشی شناخته شده و موفق ایالات متحده است و تعالیم و کتابهای ایشان اغلب در مقوله موفقیت در پیشه یا کسب و کار می باشد. دسته عمده ای از تعالیم برگ بر شیوه برقراری شبکه ای از ارتباطات و سهم گیری ازآن برای رشد شخصی و کاری متمرکز است.

مارک جوینر: خودت امتحانش کن و ببین جواب می دهد یا نه، آنوقت ثروتمند میشوی

مارک جوینر نویسنده کتابهای پرفروش متعددی است و آثارش به زبانهای گوناگون برگردان شده اند.او از پیشگامان تجارت الکترونیک است .یکی از کتابهای او بعد از ۳۶ ساعت بعد از عرضه به صدر فهرست کتابهای پرفروش رسید. یگانه از تارنما های او طی ۶ هفته پس از طریق اندازی، تبدیل به سی و هفتمین وب سایت پربیننده دنیاشد. جوینر همچنین یک پیشه نوپای یک نفره را طی دوسال تبدیل به یک کمپانی بین المللی چند میلیون دلاری کرد .از موفقیت های سایر او این است که او سایتی را از صفر تاسیس کرده و بدون هیچ هزینه ای برای بازاریابی چنان ترافیکی برای آن ایجاد کرد که در پایان سایت را به بها ۴۰۰۰۰۰۰ دلار فروخت.

راس ویتنی: یاد بگیرید، تصمیم بگیرید و دست به عمل بزنید لغایت ثروتمند شوید

راس ویتنی مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت شبکه اطلاعاتی ویتنی و گروه آموزش ویتنی و بنیادگزار اساس ویتنی است. ویتنی در نوجوانی دبیرستان را نیم تمام رها کرد و به ماشین سرقت رو آورد. بعداز دستگیری و یک سال و نیمه بردباری زندان،سر به گذرگاه شد و کاری در یک کشتارگاه پیداکرد که در ازای آن حقوق کم ساعتی ۵ دلار را گرفتن می کرد. در سن ۲۱ سالگی با احضار یک کتاب در مورد سرمایه گذاری در املاک و به کارگیری آموزه های آن توانست در پهنا ۲ سال به استقلال مالی برسد و در ۲۷ سالگی یگانه از جوانترین میلیونرهای خودساخته دنیا شد. ویتنی هم الان پس از ۲۰ سال تعلیم در ۲۲۵ شهر در کشورهای فرمانروایی متحده، کانادا و انگلستان تدریس میکند.

شارن لکتر: چطور دستورکار بابای پولدار میتواند شما را به خلاصی مالی برساند

شارون لکتر از دانشگاه ایالتی فلوریدا مدرک حسابداری گرفت و کارش را در شرکت های حسابداری آغاز کرد. شارون لکتر به همراه رابرت کیوساکی کتاب “بابای پودار،بابای بی پول” را نوشتند. همنین لکتر و کیوساکی به همین مبنا کتابهای دیگری نوشتند که شمار کتابهای گردآور “بابای پولدار،بابای بی پول” را به دوازده جلد رساند. از دسته آنها می تاب به “راهنمای بابای پولدار برای سرمایه گذاری“،”پیشگویی بابای پولدار“،”در جوانی بازنشسته شو، پولدار بازنشسته شو” اشاره کرد. لکتر عضو هیأت امنای چند دانشگاه هم بوده و در هیأت رییسه انجمن های متعددی هم عضویت دارد.

سینتیا کریسی: گردآور ای از لحظه های توقف ناپذیر ایجاد کنیم و ثروتمند شویم

سینتیا کرسی طی مدت کوتاهی بعد از روی آوردن به تعلیم فنون موفقیت، به یکتا از شناخته شده ترین و پرخواهان ترین مربیان،مشاوران،نویسندگان و سخنرانان در این مقوله تبدیل شد. کرسی در سال ۱۹۹۸ کتاب ” توقف ناپذیر“را چاپ کرد. آنتونی رابینز درباره این کتاب گفته است “توقف ناپذیر روی قلبتان تاثیر خواهد گذاشت و شما را به چالش خواهد کشید تا چیزی اغلب باشید،بیشترببخشید، اغلب ریسک کنید و در نهایت زنده تر باشید“سینتا کرسی موس و مدیر کمپانی توقف ناپذیر است و در سراسر دنیا به سخنرانی های انگیزشی و آموزشی می پردازد.

مایکل گربر: سیستم ها، کلید ثروت و رهایی

مایکل گربر در سنه ۱۹۷۷، سازمان جهانی E-Myth را راه اندازی کرد لغایت با مربی‌گری و تعلیم به کارآفرینان، سخیف و کارهای حقیر را در سراسر عالم متحول کند

دالف دی روس: یادگرفتن + عمل کردن = ثروتمند شدن

دالف دی روس بیش از سه دهه است که در دنیای املاک و مستغلات کار و جنبش دارد و به گرد از معتبرترین و بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران و معلمان در این گویه تبدیل شده است.

جی کانراد لوینسن: هدف، مقصد نیست قصد خویش سفار است؛ هدفمند باشید و ثروتمند شوید

جی کانراد لوینسن مؤلف کتابهای بسیار پرفروش بازاریابی در عالم است، او تاکنون بیش از ۳۵ جلد کتاب به چاپ رسانده است و برخی کتابهای او به ۴۱ زبان برگردان شده است. کتابهای او در بسیاری از دوره های MBA در دانشگاههای سراسر دنیا به عنوان کتاب درسی تدریس می شود. جی کانرادلوینسن بنیادگزار و رییس هیات مدیره کمپانی بین المللی چریکی است که با شرکت های بزرگواری مثل ادوبی و اپل همکاری دارد.

جیم مک کن: منتظر نمان که همه چیز آماده شود، دست به عمل بزن الی ثروتمند شوی

جیم مک کن به عنوان یک مددکار اجتماعی، عهده‌دار اداره یتیم خانه ای در شهر راک اوی در ایالت نیویورک بود. مک کن در سال ۱۹۷۶ یک مغازه گل فروشی در آستانه ورشکستگی را در محله کویینز خرید و با مدیریت موفقش طی ده سنه شعب آن را به چهارده شعبه در نواحی متنوع نیویورک رساند. او توانست خدمات تحویل و ارسال گل را به مسیر بیاندازد و از این راه توانست با به کارگیری اینترنت که در اوایل گذرگاه بود و در آستانه رشد قرار داشت با دو شرکت پیشگام قراداد ببند تا در تارنما های آنان به فروش آنلاین گل بپردازد. بینش و کیاست مک کن باعث شد او قراردادهایی برای عرضه گل از راه سایتهای msn,yahoo و… ببندد تا به این ترتیب علاوه بر فروش بیشتر، بدون هیچ خرج ای شرکتش را در این سایتها شناسایی کند. در حال آماده گردش مالی شرکت ۱-۸۰۰-flower بیش از ۴۰۰میلیون دلار در سنه است. موفق ترین کتاب مک کن، “دست نگه دار و گل احمر ها را بفروش-درس هایی از سوداگری و زندگی“نام دارد.

کلود دایموند: ارزش و اهمیت داشتن”مربی”؛ مربی داشته باشید و ثروتمند شوید

کلود دایموند یک نویسنده و خطیب متفاوت و خلاف عرف است. دایموند مدرک تجارت و دکترای حقوق دارد. مبتکر کسب درآمداز شیوه تکاپو خلاقانه در املاک و مستغلات است و با کاربرد از این روش و در حالی که در منزلش پیشه می کرده میلیونها دلار ثروت کسب کرده است.
او که خویش با به کارگیری آموزشهای یک مرشد توانسته به موفقیت برسد. اعتقاد زیادی به آموزش بدست مرشد و مربی دارد. دایموند بنیادگزار و مدیر گروه مشاوره دایموند و شرکت سرمایه گذاری املاک CC&R است. دوره های آموزشی ایشان در سراسر گیتی تدریس می گردد.

کنریک کلیولند: به کارگیری طریق های متقاعد سازی در روابط کاری و شخصی برای ثروتمند شدن

کنریک کلیولند یکی از کسان کامیاب در زمینه فنون و روش‌های تاثیرگذاری و متقاعدسازی است.

شریل ریچاردسون: حیات بینظیر، از درد به آرامش، از فقر الی ثروت

شریل ریچاردسون یکی از شناخته ترین و پرطرفدارترین نویسندگان و سخنرانان در گویه ی موفقیت شخصی است که در بسیاری از آثاراش، عوامل معنوی کامیابی را دلخواه قرار می دهد.
از بین کتابهای او تا به حال “برای زندگی تان وقت بگذارید” ، “بازسازی کامل زندگی” و “لمس تردیدناپذیر رحمت” به فهرست پرفروش ترین کتابهای نیویورک تایمز را پیدا کرده اند. “بازسازی کامل زندگی” جایزه کتاب انگیزشی سال ۲۰۰۰ را هم نصیب ریچادسون کرده است.

جک زوفلت: نیروی غالب، از صفر الی صد، خنگها هم ثروتمند میشوند

جک زوفلت سالها تقلید مربیان رشد شخصیتی بوده و تعالیم آنها (مثل قصد گذاری،جملات تأکیدی،تجسم و …)را به طور منظم به شغل می بست. اما از آنها نتیجه ای نگرفت و به این اعتقاد قبض که این “تکنیک های موفقیت“، چیزی ناچیز دارند. او پس از ۱۵ سنه تجربه و بررسی تکنیک های ارایه شده، موارد کسری آنها را معرفی کرد و با ارایه آنها، روش های خویش را برای رسیدن تضمین شده به موفقیت ارایه کرد.کتاب “دی ان ای موفقیت” و برنامه صوتی “قدرت اشتیاق” و “نیروی قالب” معروف ترین یادبود ها او هستند.

 

تیم آموزشی وی آی پی فری

 

لینک دانلود رایگان کتاب های صوتی گفتگو با میلیونرها ، میانبرهای باورنکردنی ثروتمند شدن :

 

دانلود رایگان

 

 

رمز فایل فشرده : VipFree.iRتبلیغات :
توجه :

وی آی پی فری یک سرویس اشتراک گذاری فایل است ، کلیه ی فایلهای این وبسایت توسط کاربران آپلود یا به اشتراک گذاشته میشود و مسئولیت هر فایل با منتشر کننده آن است و وی آی پی فری مسئولیتی نسبت به آن ندارد. وی آی پی فری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و هرگونه محتوی غیر قانونی را از سرورهای خود به محض مشاهده و یا اطلاع حذف مینماید.

لطفا درصورتیکه فرد ارائه دهنده این پست دچار تخلفی در محتوا / مالکیت معنوی / نقض قوانین شده است از طریق صفحه تماس با ما اطلاع دهید

اطلاعات بیشتر ( رفع مسئولیت)


تبلیغات

ساخت برنامه های آندروید بدون نیاز به برنامه نویسی

دیدگاه ها


2 پاسخ به “کتاب های صوتی گفتگو با میلیونرها ، میانبرهای باورنکردنی ثروتمند شدن”

  1. nil گفت:

    کتابهای صوتی گفتگو با میلومنرها رو خریدم اما فایل zip اون با pasword داده شده باز نمیشه(PASWORD=VIPFREE.IR) لطفا راهنمایی ام کنیدددددددددد

دیدگاهتان را بنویسید

 کد تخفیف ویژه 20 درصدی پنجمین سالگرد تاسیس وب سایت مخصوص ثبت نام جدید یا تمدید حساب ، کمتر از نیم ساعت زمان باقیست
کد تخفیف :  13931398
close-image
close-link
:) کاربران عزیز امشب منتظر یک پکیج بی نظیر از وی آی پی فری باشید
close-link