no-img
دریافت محصولات وی آی پی

آموزش کامل VMware vSphere 5.5 + Update 6.0 - دریافت محصولات وی آی پی


دریافت محصولات وی آی پی
تبچی ویندوز تخفیف ویژه بامیلو کتب دانشگاهی PDF
گزارش خرابی لینک ها
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

ZIP
آموزش کامل VMware vSphere 5.5 + Update 6.0
zip
دی ۲۸, ۱۳۹۷
1900 مگابایت
رمز فایل فشرده : vipfree.ir

آموزش کامل VMware vSphere 5.5 + Update 6.0


با درود خدمت تمامی کاربران سایت وی آی پی فری. با آموزش کامل VMware vSphere 5.5 + Update 6.0 خدمت شما عزیزان هستیم این پکیج آموزشی به زبان فارسی میباشد. بیش از  ۸ ساعت آموزش ویدئویی فارسی بهمراه فایل های مورد نیاز با حجم کلی ۱۹۰۰ مگابایت. ارزش اصلی این دوره آموزشی ۱۸۰ هزار تومان میباشد که برای کاربران وی آی پی فری رایگان میباشد.

آموزش کامل VMware vSphere 5.5 + Update 6.0

آموزش کامل VMware vSphere 5.5 + Update 6.0

این دوره شامل تعلیم نصب، راه اندازی، پیکر بندی و مانیتورینگ VMware vSphere می باشد. پلتفرم vSphere که فرآورده شرکت VMware می باشد، با سیستم عامل خود موسوم به ESXi، قوی ترین ابزار مجازی سازی (Virtualization) هست که در دیتا سنترهای بزرگ جهان در حال هستفاده می باشد. از مزایای Virtualization می نیرو به کاهش خرج های سخت افزاری، افزایش تاثیر سرورها، نگهداری و پشتیبانی ساده تر سرور ها و انواع High Availability اشاره کرد. با فراگیری این دوره، قادر خواهید بود اجرای Virtualization را در دیتا سنترهایی با هر میزان انجام دهید. همچنین این دوره از معدود دوره هایی هست که در آن vSphere در محیط نو Web Client تعلیم داده می شود. این دوره با معرفی فرآوردهات vSphere شروع شده، سبعد نحوه نصب و تنظیم ESXi و سبعد vCenter تعلیم داده می شود. بعد از آشنایی با محیط Web Client، نصب و مدیریت ماشین های مجازی (VM) مطرح شده و بعد از آن ساخت و پیاده سازی Virtual Networks و سبعد مبحث Storage تعلیم داده می شود. بعد از یادگیری این مباحث، امکانات پیشرفته بحث می شوند. مبحث پیشرفته High Availability باعث می شود تا در صورت برپایی دشوار روی سرورها، VM های روی آن به روی سرور های تندرست منتقل شوند. با کمک Fault Tolerance می نیروید یک کپی از روی VM های مهم خود روی سرور دیگری داشته باشید تا در صورت بوجود آمدن دشوار، آن کپی وارد مدار شود. DRS نیز امکانی هست که به کمک آن VM ها به صورت خوکار از روی سروری که بار پردازشی زیاد دارد به روی سرور با منابع آزادتر منتقل می شوند. در تداوم نیز مطالب را با vMotion و Storage vMotion تداوم خواهیم داد و در انتها هم در مورد VM Backup، Security، Performance Monitoring، Templates ، VM Cloning و Physical 2 Virtual مطالب تعلیم داده میشوند.

 

لینک دانلود رایگان آموزش کامل VMware vSphere 5.5 + Update 6.0 :

حجم فایل فشرده ۱۹۰۰ مگابایت

دانلود رایگان

 تبلیغات :
توجه :

وی آی پی فری یک سرویس اشتراک گذاری فایل است ، کلیه ی فایلهای این وبسایت توسط کاربران آپلود یا به اشتراک گذاشته میشود و مسئولیت هر فایل با منتشر کننده آن است و وی آی پی فری مسئولیتی نسبت به آن ندارد. وی آی پی فری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و هرگونه محتوی غیر قانونی را از سرورهای خود به محض مشاهده و یا اطلاع حذف مینماید.

لطفا درصورتیکه فرد ارائه دهنده این پست دچار تخلفی در محتوا / مالکیت معنوی / نقض قوانین شده است از طریق صفحه تماس با ما اطلاع دهید

اطلاعات بیشتر ( رفع مسئولیت)


تبلیغات

دانلود کتب دانشگاهی

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

 کد تخفیف ویژه 20 درصدی پنجمین سالگرد تاسیس وب سایت مخصوص ثبت نام جدید یا تمدید حساب ، کمتر از نیم ساعت زمان باقیست
کد تخفیف :  13931398
close-image
close-link